Can Gülkesen Danışmanlık & İnsan Kaynakları

CGD, İnsan Kaynakları alanında teknik olarak en kapsamlı  hizmetleri bir arada sunan ve müşterileri ile projelerde entegre çözüm ortağı olarak hareket eden danışmanlık firmasıdır.

Sahip olduğumuz engin bilgi birikimi ve tecrübeyle, dünyanın en büyük uluslararası ve ulusal şirketlerine, kamu kuruluşlarına; İşe Alım, İK ve Yönetim Yapılandırma, Eğitim, İş Hukuku, İş Güvenliği, Teknik Bordro ve Dış Kaynak temin edilmesi alanlarında profesyonel hizmet sunmaktayız. Hizmet sunduğumuz sektörler arasında perakende, mühendislik, inşaat, bankacılık, üretim ve pazarlama şirketleri, sağlık, ilaç, havacılık, e-ticaret yer almaktadır.

CGD olarak bilinirliğimizi; kullandığımız ileri ve güncel teknikler, nitelikli ve deneyimli uzmanlar ve dünyanın pek çok yerinde çeşitli alanlarda faaliyet gösteren kuruluşlara sunduğu yüksek kaliteli hizmetlere borçluyuz. Hedefimiz, çok uluslu şirketlerden, büyük firmalara; kamu kurumlarından, hızla büyümekte olan tüm müşterilerimize en iyi kalitede hizmet sunmaktır.

                                                                        

Kurumsal Çözüm Ortağınız Olarak Yanınızdayız!

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

CGD bilinirliğini, kullandığı ileri ve güncel teknikler ile nitelikli ve deneyimli uzmanlar ile bütünleştirererek dünyanın pek çok yerinde çeşitli alanlarda faaliyet gösteren kuruluşa sunduğu yüksek kaliteli hizmetlere borçludur.

Müşteri portföyünde ulusal ve uluslararası ölçekte kendi sektörlerinin lider firmalarından oluşmaktadır ve hizmet ağı bölgedeki 17 ülkeye yayılmış durumdadır.

 

Dünya Üzerinde Hizmet Bölgelerimiz

CGD olarak yurt dışı firmaları nezdinde saygıdeğer bir yere sahibiz. Türkiye ve diğer  17 ülkede inşaat ve endüstriyel tesislerde işe alım projeleri için firmaların güvenle  başvurduğu iş ortaklarıyız. Hizmetlerimiz ağırlıklı olarak, Orta Doğu, Asya ülkeleri,

Kuzey Afrika ve Avrupa’da, enerji santrali, petrol depolama sahası, doğalgaz ve  petrol boru hattı, rafineri, petro-kimya tesisleri, üstyapılar, köprüler, otoyol, metro,  havaalanı ve olimpik stadyum, gökdelen projelerinden oluşmaktadır. Sağladığımız  pozisyonlar üst düzey ve kilit mühendisliklerden meydana gelmektedir.

 

 

 

Müşteri Görüşleri