Hemen Teklif Alın

Adres

Atatürk Mahallesi, Sedef Caddesi, Ata Çarşı, Kat:3, D:37, 34758 Ataşehir / İSTANBUL

Telefon

(0216) 455 59 15

İşe Alım

Teknik becerilerin yanı sıra kanıtlanmış liderlik yetenekleri, merakı, azmi, bağlılığı, sorumluluğu ve pozitif davranışları ile kurumlara değer katabilecek profesyonellerin şirketlere işe alımını sağlıyoruz.Böylelikle, özgün seçimlerimizle müşteri firmalara yüksek kapasiteli çalışanlar katmaktayız.

Hizmet verdiğimiz sektörler:​

Üretim

Gıda/Tarım

Otelcilik

Enerji/Gaz

Yenilenebilir Enerji

İnşaat

Sağlık

İlaç

Dijital Teknolojiler

Savunma Sanayi

Otomotiv

Perakende

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?


CGD bilinirliğini; kullandığı ileri ve güncel teknikleri ile nitelikli ve deneyimli uzmanlar ile bütünleştirerek dünyanın pek çok yerinde çeşitli alanlarda faaliyet gösteren kuruluşa sunduğu yüksek kaliteli hizmetlere borçludur.
Müşteri portföyünde ulusal ve uluslararası ölçekte kendi sektörlerinin lider firmalarından oluşmaktadır ve hizmet ağı bölgedeki 17 ülkeye yayılmış durumdadır.

Çalışma Alanlarımız

Satış

Pazarlama

Mühendislik

Muhasebe

İnsan Kaynakları

Tedarik Zinciri

Satın Alma

Üretim

Dijital Dönüşüm

Finans

Bilgi İşlem

Üst Düzey Yönetim

Yönetici Seçme ve Yerleştirme

Farklı organizasyonel işlevlerde yer alan, yerel ve çok uluslu yöneticilik deneyimi ve liderlik yetenekleri ile firmanızın iş hedeflerine ulaşmasını sağlayacak güvenilir yönetici ve üst düzey çalışanlar yetenek ağımızda bulunmaktadır.

Satın Alma ve Birleştirme

İş dünyasına giren finans/yatırım araçlarından birisi de klasik türevlerin dışında fon şirketleri aracılığı ile şirket satın almalarının yapılması ve bu şirketlerin organizsayonel yapılarının rehabilite edilerek, büyüme ve karlılık stratejileri hedefiyle yönetilerek belli bir olgunluk döneminden sonra exit planlarının uygulanması olmaktadır. Bu bağlamda yıllardır yerli/küresel marka olarak bildiğimiz sayısız şirketin birçok yerli ve yabancı fon şirketleri tarafından kar amacıyla satın alındığını görüyoruz. CGD olarak burada yaptığımız çalışmalar, satın alma öncesi hr dua diligence diye adlandırdığımız İK asset ve süreçlerinin hukuki altyapıları dahil analiz edilmesi ve alıcı firmaya firmanın insan kaynakları açısından güçlü yönleri ve riskleri ile raporlanması, satın alma sonrası kilit noktada bulunan pozisyonların rol ve iş tanımlarını belirleyerek organizasyon yapısına yeni kaynak yaratılması şeklinde devam etmektedir.

Yeni Mezun Toplu İşe Alım Projeleri

Toplum İşe Alım, belirli bir proje ya da yeni bir iş girişimi için çok sayıda adaya ihtiyaç duyan müşterilere  verilen bir hizmettir. Hizmetimiz, personel işe alımının da dahil olduğu insan kaynakları aktivitelerinin tümünü ve hizmeti ele alan tam bir karşılığı kapsamaktadır. Adaylara yaklaşım konusunda özgün ve yaratıcı olduğumuz gibi, sürecin kalitesini etkilemeksizin, çok sayıda adayı yönetmek için de kayda değer bir lojistik çaba sarf ediyoruz. 

CGD, adayların en çok çalışmak istedikleri firma olmak adına Türkiye’deki en iyi mezunların dikkatini çekecek toplu işe alım projeleri gerçekleştirmektedir. Örnek olarak sunduğumuz, Tekfen Mühendislik ile yürütülen proje, Mühendislik alanında yürüttüğümüz toplu işe alım projesi için takım arkadaşlarımızın Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi kampüslerinde öğrenciler ile yaptıkları çalışmaları tanımlamaktadır.

Projeler, sorumlulukların kapsamına bağlı olarak, 5 ile 8 ay arasında sonuçlandırılmaktadır. CGD, genç ve iş hayatına ilk defa adım atacak adayların gelecek kariyer yaşamları için fırsat yaratıyor olmaktan gurur duyar.

İdeal adaylar birebir mülakatlar, proje sunumu ve son olarak değerlendirme merkezinden oluşan yapısal seçme süreci yoluyla İK ve şirket temsilcilerinden oluşan bir kurul tarafından seçilmektedir.

Teknik ve Yurt Dışı Kaynak Geliştirme

CGD olarak Türkiye ve diğer 17 Ülkede inşaat ve endüstriyel tesislerde işe alım projeleri yürütmekteyiz. Hizmetlerimiz Orta Doğu, Asya ülkeleri, Kuzey Afrika ve Avrupa’da; enerji santrali, petrol depolama sahası, doğalgaz ve petrol boru hattı, rafineri, petro-kimya tesisleri, üstyapılar, köprüler, otoyollar, metro, havaalanı ve olimpik projelerden oluşmaktadır.

Azerbaycan

Sangachal Petrol Terminali, Shah Deniz Petrol Platformu, Olimpik Kompleks, Socar Kulesi

Güney Kore

Olimpik Üstyapısı

Almanya

Elektrik Santrali Projeleri

Rusya

Köprü, Periferik Otoyol, Şehir Kavşakları, Havaalanı

Katar

Otoyol Projesi, ABD Hava Kuvvetleri Projesi

İtalya

Hızlı Tüketim Ürünleri

Hindistan

Havaalanı Projesi, Liman Projesi

Suudi Arabistan

Petrokimya Tesisleri, Perakende

Fas

Rafineri Projesi

Irak

Petrol Boru Hattı ve Depolama Tesisleri, Havaalanı, Doğalgaz Elektrik Santrali

Cezayir

Rafineri Projesi

Libya

Sulama Projesi