top of page
Üretim Ekibi

Biz Kimiz?

CGD, İnsan Kaynakları alanında teknik olarak en kapsamlı  hizmetleri bir arada sunan ve müşterileri ile projelerde entegre çözüm ortağı olarak hareket eden ender danışmanlık firmalarından birisidir.

Sahip olduğumuz engin bilgi birikimi ve tecrübeyle, dünyanın en büyük uluslararası ve ulusal şirketlerine, kamu kuruluşlarına; işe alım, İK ve yönetim yapılandırma, eğitim, iş hukuku, iş güvenliği, teknik bordro ve dış kaynak temin edilmesi alanlarında profesyonel hizmet sunmaktayız. Hizmet sunduğumuz sektörler arasında perakende, mühendislik, inşaat, bankacılık, üretim ve pazarlama şirketleri, sağlık, ilaç, havacılık, e-ticaret yer almaktadır.

CGD olarak bilinirliğimizi; kullandığımız ileri ve güncel teknikler, nitelikli ve deneyimli uzmanlar ve dünyanın pek çok yerinde çeşitli alanlarda faaliyet gösteren kuruluşlara sunduğu yüksek kaliteli hizmetlere borçluyuz. Hedefimiz, çok uluslu şirketlerden, büyük firmalara; kamu kurumlarından, hızla büyümekte olan tüm müşterilerimize en iyi kalitede hizmet sunmaktır.

Ekibimiz

Tecrübe. Dinamik. Gelişim.

Deneyimli ve dinamik ekibimizle sizlere daha iyi bir hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

bottom of page