top of page
Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

CGD bilinirliğini, kullandığı ileri ve güncel teknikler ile nitelikli ve deneyimli uzmanlar ile bütünleştirererek dünyanın pek çok yerinde çeşitli alanlarda faaliyet gösteren kuruluşa sunduğu yüksek kaliteli hizmetlere borçludur.

Müşteri portföyünde ulusal ve uluslararası ölçekte kendi sektörlerinin lider firmalarından oluşmaktadır ve hizmet ağı bölgedeki 17 ülkeye yayılmış durumdadır.

hedeflerimiz

1

Önceliklerimiz

Yenilikçi yaklaşımla değişime ayak

uydurabilme

2

Birincil Hedefimiz

Adaylar ve şirketler için değer yaratmak

3

Değerlerimiz

Güven ve saygı bazlı iş ortamı ile
beklentileri aşan mükemmeliyet

Sektörlere Yönelik Çözümler

Hizmet sunduğumuz sektörler arasında Gıda, Üretim, Mühendislik, Endüstriyel İnşaat, Konvansiyonel Enerji, Yenilenebilir Enerji, Petrol ve Kimya, Perakende Mağazacılık, Hızlı Tüketim Ürünleri, Teknoloji, Bankacılık, Otomotiv, Savunma Sanayi, Sağlık, İlaç ve Havacılık ve Kamu Kurumları yer almaktadır. Hedefimiz, çok uluslu şirketlerden, büyük firmalara; kamu kurumlarından, hızla büyümekte olan tüm müşterilerimize ve birleşme ve alımlar ile yeni kurulmuş ve gelişme aşamasındaki şirketlere en iyi kalitede hizmet sunmaktır.


Gücümüzü müşterilerimize kattığımız değerden, çalışanlarımız arasındaki dayanışma ve farklı kültürlerdeki müşterilerimizle yaptığımız çalışmalardan kaynaklanan bilgi birikimimizden alıyoruz. Değişen koşullarda esnek, hızlı hareket edebilen, müşteri talep ve beklentilerini zamanında ve eksiksiz olarak yerine getiren bir firma olmaktan gurur duyuyoruz.

bottom of page