top of page

Üst Düzey İşe Alım Hizmetleri

Uluslararası iş ve yönetim deneyimimiz ile birçok sektörde Genel Müdür - C Level pozisyonlar ve bu kademelere bağlı Müdür hattı (Line Management) pozisyonlarında seçme ve yerleştirme hizmeti vermekteyiz. Yurtdışı projelerinde de benzer roller için Expat işe alımları yapmaktayız.

Teknik becerilerin yanı sıra kanıtlanmış liderlik yetenekleri, merakı, azmi, bağlılığı, sorumluluğu ve pozitif davranışları ile kurumlara değer katabilecek profesyonellerin şirketlere işe alımını sağlıyoruz. Böylelikle, özgün seçimlerimizle müşteri firmalara yüksek kapasiteli çalışanlar katmaktayız.

Farklı organizasyonel işlevlerde yer alan, yerel ve çok uluslu yöneticilik deneyimi ve liderlik yetenekleri ile firmanızın iş hedeflerine ulaşmasını sağlayacak güvenilir yönetici ve üst düzey çalışanlar yetenek ağımızda bulunmaktadır.

Muhasebeci İş Başında

Çalışılan Roller

Satış, pazarlama, insan kaynakları, finans, bilgi işlem, teknoloji, bakım, fabrika yönetimi, Arge, kalite, tedarik zinciri, ürün yönetimi, müşteri yönetimi, sağlık yönetimi, creative yönetim

Sektör Deneyimi

FMCG, sağlık, ilaç, perakende, mağazacılık, otomotiv, turizm ve otelcilik, üretim tesisleri, savunma sanayi, tarım, gübre, genetik biyokimya

Şirket Binası
bottom of page